Usługa komisu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zarówno kupujących jak i sprzedających wprowadzamy w celach poglądowych ( pilotażowych) niewielką sprzedaż komisową. Przyjęliśmy zasadę, że w danym miesiącu w salonie nie może być więcej niż 10 szt. sukni przyjętych do sprzedaży komisowej. W tych 10 sztukach będą suknie w różnych rozmiarach i fasonach od różnych producentów , takie suknie których my w salonie nie mamy.

Oferta nasza przeznaczona będzie dla osób, które chcą sukienkę kupić bez oczekiwania na uszycie na wymiar. Po zakupie, w naszej pracowni możemy wykonać odpłatnie usługę korekty długości czy dopasowania sukni do figury.

Zasady przyjmowania sukien ślubnych do sprzedaży komisowej

Tylko po wcześniejszym wysłaniu maila ze zdjęciem sukni na podstawie którego dokonamy wstępnej wyceny (należy podać rozmiar, na jaki wzrost i wysokość obcasa była szyta, markę/ nazwę sukni i cenę za jaką była kupiona, rok zakupu, preferowany ostatni rok kalendarzowy). Jeżeli suknia ma jakieś drobne uszkodzenia proszę opisać. Renowację możemy odpłatnie zrobić w naszej pracowni. Przyjmujemy suknię po czyszczeniu chemicznym.

Jeżeli wycenę wstępną jaką zaproponowaliśmy za suknię oraz poniższe zasady komisu klient akceptuje, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.
tel.: 604 139 019

Ogólne zasady komisu ślubnego:

  • Sukien ślubnych nie skupujemy, ustaloną kwotę wypłacamy po sprzedaży
  • Za usługę pośrednictwa sprzedaży za okres trzech miesięcy, pobieramy jednorazowo, bezzwrotną opłatę w wysokości 250 zł. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy.
  • Jeśli klient akceptuje proponowaną przez nas cenę podpisujemy umowę komisu.
  • Przeprowadzamy selekcję, nie przyjmujemy wszystkich sukien.
  • Suknie muszą być w stanie idealnym oraz czyste.
  • Nie wypożyczamy sukien ślubnych wstawionych w komis.
  • Jeśli suknia nie znajdzie nabywcy przez okres trzech miesięcy trzeba odebrać suknię w ciągu jednego miesiąca od dnia wygaśnięcia umowy.
  • O sprzedaży sukni informujemy właściciela telefonicznie w celu odbioru gotówki za sprzedaż.