Oferta

Spotkanie w IVA w Rybnej.

Showroom Iva zaprasza wszystkie przyszłe panny młode do wyboru swojej wymarzonej sukni ślubnej.  Posiadamy wiele modeli sukien gotowych do mierzenia. Są to suknie najbardziej cenionych polskich producentów i projektantów.
Spotkanie trwa zazwyczaj około godziny, obowiązkowa rezerwacja terminów z wyprzedzeniem. Rekomendujemy wybór sukni odpowiednio wcześniej, suknie są szyte na wymiar pod indywidualne zamówienie klientki z uwzględnieniem jej uwag i modyfikacji. Po wyborze modelu sukni, podpisujemy umowę. Termin pierwszej przymiarki ustalany jest na 1,5 do 2 miesięcy przed ślubem. W trakcie przymiarek możesz dopasować dodatki: welon, ozdoby do włosów. Następnie w naszej pracowni krawieckiej wykonujemy ewentualne korekty długości bądź dopasowania sukni do figury. Odbiór sukni ustalamy indywidualnie, w czasie dogodnym dla klientki. Optymalny, w naszej ocenie czas odbioru to dwa do sześciu tygodni przed ślubem.

Dla Pań, które nie są zainteresowane zakupem sukni na wymiar badź uszyciem sukni w naszej pracowni krawieckiej proponujemy wypożyczenie lub sprzedaż sukni z poprzedniej kolekcji.

Przygotuj się

Aby wizyta w showroom IVA przebiegła bez niepotrzebnych niespodzianek, a mierzenie sukien było przyjemnością zachęcamy do przygotowania się:

  • zarezerwuj dogodny dla siebie termin i godzinę
  • zrezygnuj w tym dniu z mocnego makijażu
  • zachęcamy do założenia bielizny w kolorze cielistym
  • jeśli do sukni ślubnej planujesz założyć buty na obcasie zabierz na przymiarkę buty o preferowanej wysokości obcasa (opcjonalnie)