Oferta

Spotkanie w salonie IVA w Krakowie

Salon Iva zaprasza wszystkie przyszłe panny młode do wyboru swojej wymarzonej sukni ślubnej. W salonie posiadamy wiele modeli sukien gotowych do mierzenia. Są to suknie najbardziej cenionych polskich producentów i projektantów.
Spotkanie trwa zazwyczaj około godziny, zachęcamy do rezerwowania terminów z wyprzedzeniem. Rekomendujemy wybór sukni odpowiednio wcześniej, suknie są szyte na wymiar pod indywidualne zamówienie klientki z uwzględnieniem jej uwag i modyfikacji. Po wyborze modelu sukni, podpisujemy umowę. Termin pierwszej przymiarki ustalany jest na 1,5 do 2 miesięcy przed ślubem. W trakcie przymiarek możesz dopasować dodatki: welon, ozdoby do włosów. Możesz też zabrać ze sobą własne elementy stylizacji, by sprawdzić czy wszystko do siebie pasuje. Następnie w naszej pracowni krawieckiej wykonujemy ewentualne korekty długości bądź dopasowania sukni do figury. Odbiór sukni ustalamy indywidualnie, w czasie dogodnym dla klientki. Optymalny, w naszej ocenie czas odbioru to dwa do sześciu tygodni przed ślubem.

Dla Pań które nie są zainteresowane zakupem sukni na wymiar badź uszyciem sukni w naszej pracowni krawieckiej proponujemy wypożyczenie lub sprzedaż sukni z poprzedniej kolekcji. Na miejscu wybierzesz welon lub ozdobę do włosów pasującą do Twojej sukni oraz inne dodatki w zależności od sezonu.

Przygotuj się

Aby wizyta w salonie IVA przebiegła bez niepotrzebnych niespodzianek, a mierzenie sukien było przyjemnością zachęcamy do przygotowania się:

  • zarezerwuj dogodny dla siebie termin i godzinę
  • zrezygnuj w tym dniu z mocnego makijażu
  • zachęcamy do założenia bielizny w kolorze cielistym
  • jeśli do sukni ślubnej planujesz założyć buty na obcasie zabierz na przymiarkę buty o preferowanej wysokości obcasa (opcjonalnie)